Agapit Robotics

Do Państwa dyspozycji Agapit stawia kompetentny zespół ludzi i maszyn

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem rozwiązań dotyczących utrzymania czystości, możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie doradztwa w wyborze, dostarczenia, szkolenia z obsługi i serwisu maszyn czyszczących.

Dla każdej branży

Optymalne środowiska szczególnie predysponowane do zastosowań maszyn autonomicznych:

Galerie handlowe
Lotniska, dworce
Logistyka i magazynowanie
Supermarkety
Przemysł 4.0

Autonomiczny robot czyszczący potrafi wykonywać pracę  bez operatora.

Jest to innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością stanie się przyszłością branży.

Agapit ciągle rozwija dział maszyn autonomicznych, aby zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej technologii w zakresie utrzymania czystości.


Oferta

Cena (PLN):

Oferowane przez nas doskonałej jakości roboty czyszczące idealnie nadają się do sprzątania posadzek i podłóg. Niektóre z naszych robotów czyszczących wyposażone są w wysokiej jakości kamery, które pozwalają na bezproblemową nawigację w danym środowisku. Odpowiadają one za bezpieczne poruszanie się robota i sprawne unikanie przeszkód statycznych oraz ruchomych. Wszystkie roboty czyszczące wyposażone są w profesjonalne szczotki szorujące odpowiedzialne za finalny efekt czyszczenia posadzki. Proces szorowania, prędkość i system zbierania wody oraz właściwe dozowanie detergentu przekładają się na wysoką wydajność każdego robota czyszczącego.


Robot czyszczący przeznaczony do firmy bądź na magazyn wykonuje swoją pracę w sposób całkowicie bezpieczny i niezwykle efektywny. Nasze roboty czyszczące i sprzątające gwarantują wysoką wydajność sprzątania posadzek przekraczającą 10 tysięcy metrów kwadratowych na dobę. Taka autonomiczna maszyna czyszcząca w procesie sprzątania jest prawie bezobsługowa! Robot czyszczący, może pracować bez operatora, a funkcja jego kontroli odbywa się przez osobę wyznaczoną do zarządzania pracą. Roboty czyszczące zostały wyposażone w zaawansowane oprogramowanie, dzięki czemu wiedzą doskonale gdzie posprzątać. Każda autonomiczna maszyna czyszcząca dostępna w naszym sklepie podczas pracy samodzielnie unika kolizji z ludźmi oraz otoczeniem. Robot czyszczący w wersji CR700 Premium potrafi dodatkowo samodzielnie tankować, ładować się oraz opróżniać (wymagana stacja dokująca). Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości robotów czyszczących do firm oraz na magazyny. Zachęcamy do składania zamówień i kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z zakupem robotów czyszczących.

 

Czatuj

Oferta indywidualna
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Zamów pokaz
Nasz ekspert zaprezentuje Ci możliwości sprzętu

Miejsce i termin pokazu dostosujemy do Twoich potrzeb!

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Postępowanie przetargowe
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!