Agapit Robotics

Do Państwa dyspozycji Agapit stawia kompetentny zespół ludzi i maszyn

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem rozwiązań dotyczących utrzymania czystości, możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie doradztwa w wyborze, dostarczenia, szkolenia z obsługi i serwisu maszyn czyszczących.

Dla każdej branży

Optymalne środowiska szczególnie predysponowane do zastosowań maszyn autonomicznych:

Galerie handlowe
Lotniska, dworce
Logistyka i magazynowanie
Supermarkety
Przemysł 4.0

Autonomiczny robot czyszczący potrafi wykonywać pracę  bez operatora.

Jest to innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością stanie się przyszłością branży.

Agapit ciągle rozwija dział maszyn autonomicznych, aby zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej technologii w zakresie utrzymania czystości.


Oferta

Cena (PLN):

Oferowane przez nas doskonałej jakości autonomiczne roboty czyszczące idealnie nadają się do sprzątania podłóg. Profesjonalny robot czyszczący wyposażony jest w wysokiej jakości kamery, które pozwalają na bezproblemową nawigację w danym środowisku. Odpowiadają one za bezpieczne poruszanie się robota czyszczącego i sprawne unikanie przeszkód statycznych oraz ruchomych. Wszystkie autonomiczne roboty czyszczące do mycia podłóg wyposażone są w profesjonalne szczotki szorujące odpowiedzialne za finalny efekt czyszczenia posadzki. Całkowicie zautomatyzowany proces szorowania i system zbierania wody oraz właściwe dozowanie detergentu przekładają się na wysoką wydajność każdego profesjonalnego robota czyszczącego podłogi.

Autonomiczna maszyna czyszcząca powinna być dobrana do miejsca, w którym ma pracować, oraz do pracy, którą ma wykonywać. Wśród robotów czyszczących znaleźć możemy np. robota do odkurzania - LeoVac, który poradzi sobie nie tylko na twardych posadzkach, lecz też wykładzinach! Jeśli planujesz zakup autonomicznej maszyny czyszczącej, która ma być robotem do odkurzania, możesz wybrać właśnie ten model.

Robot do mycia podłóg może być też klasyfikowany poprzez obszar, w którym ma pracować. W naszej ofercie znajdują się roboty przemysłowe (Adlatus CR700, Lionsbot Rex - robot czyszczący na magazyn), oraz mniejsze, bardziej kompaktowe roboty do mycia podłóg (Lionsbot LeoScrub, Lionsbot R3 Scrub).

Na specjalną uwagę zasługuje też autonomiczna maszyna czyszcząca, której głównym zadaniem jest dezynfekcja. LeoRay - bo to właśnie o nim mowa, do procesu dezynfekcji wykorzystuje technologię UV-C. Zabija MRSA w zasięgu 3 m w czasie 3 min, Dezynfekuje więcej niż 500 mkw na godzinę! Oferuje całkowite bezpieczeństwo pracy dzięki zastosowaniu dodatkowych sensorów do omijania przeszkód i wykrywania obecności ludzi.

W naszej ofercie znajdziesz więc:

  • roboty czyszczące do firmy, które radzą sobie z dbaniem o podłogi w miejscach o dużym natężeniu ruchu (salony sprzedaży, restauracje, galerie, kliniki medycyny estetycznej, szpitale)
  • roboty przemysłowe, są idealne do ciężkich zadań (magazyny, hale rozładunkowe, parkingi itp.).
  • roboty dezynfekcyjne

Warto zaznaczyć, że profesjonalne roboty do odkurzania i mycia podłóg wykonują swoją pracę w całkowicie bezpieczny i niezwykle efektywny sposób. Praca robotów przemysłowych, czy robotów czyszczących do firmy jest prawie bezobsługowa. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu wiedzą doskonale gdzie posprzątać, unikając przy tym kolizji z ludźmi oraz otoczeniem. Roboty czyszczące podłogi przy użyciu stacji dokującej potrafią samodzielnie się tankować, opróżniać, czy ładować baterie. Funkcja kontroli odbywa się przez osobę wyznaczoną do zarządzania pracą.

Jeśli nie wiesz, który robot do odkurzania i mycia podłóg jest najlepszy do Twojego obiektu - zdaj się na wiedzę naszych fachowców.

Czatuj

Oferta indywidualna
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Zamów pokaz
Nasz ekspert zaprezentuje Ci możliwości sprzętu

Miejsce i termin pokazu dostosujemy do Twoich potrzeb!

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Postępowanie przetargowe
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!