Systematyczny wzrost kosztów pracy oraz trudności w pozyskaniu wykfalifikowanej kadry pracowniczej są istotnymi elementami hamującymi rozwój branży utrzymania czystości. Nadchodząca rewolucja technologiczna to odpowiedź na tak zdefiniowane problemy.

Zastosuj automatyzację sprzątania w swoim środowisku!

Mycie, mopowanie, dezynfekcja UV-C, zamiatanie, odkurzanie – wszystkie te czynności mogą zostać zautomatyzowane za pomocą robotów z oferty Agapit. Taka szerokość dostępnych rozwiązań pozwala na autonomiczne sprzątanie w bardzo wielu środowiskach i obszarach.

Roboty czyszczące uzupełniają braki personalne i zapewniają szereg korzyści

Wyższa efektywność ekonomiczna

Wykonanie i raportowanie pracy

Praca w miejscach niebezpiecznych dla człowieka

Efekty marketingowe i PR

Oszczędności i zrównoważony rozwój

Łatwiejsza organizacja pracy

Dbałość o środowisko

Atrakcyjność na rynku pracy

Eliminacja zagrożeń (kradzieże, zakażenia, uszkodzenia maszyn i obiektów)

Cyfrowa transformacja

Ochrona danych osobowych

Możliwość bezpłatnej prezentacji

Lionsbot REX CS

Lionsbot REX CS to jeden z największych robotów czyszczących, jaki posiadamy w swojej ofercie. Maszyna została wyposażona w zespół myjący składający się z dwóch szczotek cylindrycznych o szerokości roboczej 78 cm. Na przedzie maszyny zamontowano dwie szczotki podmiatające, dzięki czemu szerokość robocza wzrasta do 127 cm. Boczne szczotki pozwalają na zbieranie drobnych elementów bezpośrednio przy ścianach. Szczotki podmiatające zostały wyposażone w system przeciw uszkodzeniowy, który w przypadku zagrożenia wsunie szczotkę w obrys maszyny.

Autonomiczna maszyna czyszcząca Rex CS posiada dwa 140 litrowe zbiorniki na wodę czystą oraz brudną. Maszyna może pracować do 4,5 godziny na jednym ładowaniu baterii (ładowanie 8 godzin). Maksymalny nacisk zespołu czyszczącego to 95 kg.

Lionsbot REX

REX to największa autonomiczna maszyna czyszcząca z naszej oferty. Dwie szczotki talerzowe o łącznej szerokości roboczej 81 cm z naciskiem do 80 kg czynią go jednym z najbardziej efektywnych robotów czyszczących na rynku. Wydajność na poziomie 4000 metrów kwadratowych na godzinę oraz możliwość ciągłej pracy przez 8-10 godzin sprawia, że maszyna świetnie sprawdzi się w sektorach takich jak: centra logistyczne, fabryki, duże centra handlowe, parkingi podziemne czy też lotniska. REX w opcji może zostać wyposażony w stację dokującą, która umożliwi całkowicie autonomiczną pracę robota.

Lionsbot R3 Scrub

R3 Scrub czyli najmniejszy robot ze stajni Singapurskiego producenta LionsBot. Wyposażony w jedną szczotkę walcową, efektywny system zbierania wody i udoskonaloną technologię SLAM. Rozmiar robota powoduje, że możemy go używać w małych przestrzeniach. Możliwość użycia różnych technologii sprzątania (szorowanie oraz mopowanie) sprawia, że robot może zarówno myć daną powierzchnię w nocy, jak i prowadzić proces mopowania w dzień. Doskonale sprawdza się w: supermarketach, drogeriach, centrach handlowych, biurach, stołówkach, lotniskach, szkołach. Możliwość pracy ze stacją dokującą sprawia, że maszyna staje się w pełni autonomiczna.

LeoMOP

Robot autonomiczny LeoMop dedykowany mopowania powierzchni m.in. hoteli, biur i szpitali.

Podstawowe cechy robota LEO Mop:

 • Cicha maszyna – rekomendowana do hoteli, biur i szpitali
 • Czas pracy na jednym ładowaniu baterii – 10 godzin, w tym czasie nie potrzebuje tankowania
 • Delikatna praca na posadzkach drewnianych, zakonserwowanych oraz pokrytych innymi materiałami

LeoSCRUB

Robot autonomiczny LeoScrub dedykowany do czyszczenia wszelkich posadzek twardych i elastycznych.

Podstawowe cechy robota LEO Scrub:

 • Do czyszczenia wszelkich posadzek twardych i elastycznych
 • Wysoki poziom osuszania posadzki po myciu
 • Wysoka jakość czyszczenia

LeoVAC

Robot autonomiczny LeoVac dedykowany do zamiatania i odkurzania dużych powierzchni.

Podstawowe cechy robota LEO VAC:

 • Pewna efektywna praca bez ryzyka zapychania
 • Niski pozom hałasu 55 dB lub mniej
 • Długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii – 10 godzin

LeoRAY

LeoRay to autonomiczny robot dezynfekujący technologią UV-C. Zabija MRSA w zasięgu 3m w czasie 3 min, Dezynfekuje więcej niż 500 mkw na godzinę!

Podstawowe cechy robota LEO Ray:

 • Bezpieczna dezynfekcja – Autonomiczny robot dezynfekujący przy użyciu technologi UV-C
 • Wysoka wydajność dezynfekcyjna – 500sqm/hr
 • Certyfikowana skuteczność – Eliminacja bakterii MRSA ze skutecznością Log5 (99.999%) w promieniu 3m w czasie 3 minut.

Adlatus CR700

Adlatus CR 700 to innowacyjny autonomiczny robot czyszczący. Maszyna posiada potencjał czyszczenia i pielęgnacji powierzchni odpowiadający zastosowaniu średniej klasy samojezdnego automatu myjącego. Zasadniczym benefitem jest możliwość całkowicie autonomicznej pracy bez udziału operatora, wraz z procesem ładowania, opróżniania i tankowania z wykorzystaniem zrobotyzowanej stacji dokującej (tylko opcja premium).

Zaufali Nam