PRZEMYSŁOWY ROBOT MYJĄCO ZBIERAJĄCY LIONSBOT REX CS

Autonomiczna maszyna czyszcząca, Szerokość pracy 780 mm, Szerokość ssawy 950 mm, Czas pracy na jednym ładowaniu 3,5-4,5 godzin

LIONSBOT REX CS
cena na zapytanie
 • wymiary maszyny (dł/wys/szer) [mm]
  1715/1473/938
 • szerokość pracy [mm]
  780
 • szerokość ssawy [mm]
  950
 • zbiornik detergentu [l]
  5
 • dostępny na zamówienie
 • gwarancja 1 rok
 • dostawa od:
  20 PLN
 •  

  Lionsbot REX CS to jeden z największych robotów czyszczących jaki posiadamy w swojej ofercie. Maszyna została wyposażona w zespół myjący składający się z dwóch szczotek cylindrycznych o łącznej szerokości roboczej 78 cm. Z przodu maszyny zamontowano dwie szczotki podmiatające, dzięki czemu szerokość pracy wzrasta do 127 cm. Zostały one dodatkowo wyposażone w system przeciwuszkodzeniowy, który w przypadku zagrożenia wsunie szczotkę w obrys maszyny. Boczne szczotki pozwalają na zbieranie drobnych elementów wzdłuż ścian.

  Autonomiczna maszyna czyszcząca Rex CS posiada dwa 140 litrowe zbiorniki na wodę czystą oraz brudną. Maszyna może pracować do 4,5 godziny na jednym ładowaniu baterii (czas ładowania wynosi 8 godzin). Maksymalny nacisk zespołu czyszczącego to 95 kg.

  W tylnych drzwiczkach znalazło się miejsce na 5 litrowy zbiornik na chemię, natomiast nad zbiornikiem na wodę brudną usytuowano litrowy zbiornik na płyn eliminujący spienianie.

   


   

  Największy robot sprzątający na rynku!

  szerokość pracy to aż 127 cm

  Wydajność

  Nawet do 4 000 m2/h

  Wysoka jakość mycia

  nacisk na szczotki 95 kg

   

  9,5 litrowy zbiornik na elementy stałe

  Cząsteczki palet, folie, skrawki papieru i inne elementy stałe znajdujące się na podłodze są podmiatane przez szczotki boczne w obrys maszyny, po czym szczotka walcowa wrzuca je do zbiornika znajdującego się przed zespołem czyszczącym w centralnym punkcie maszyny.

  Zbiornik został zaprojektowany tak, aby jego codzienne opróżnianie sprawiało, jak najmniej problemów, łatwy dostęp i precyzyjne oznaczenia pozwalają skutecznie przyspieszyć pracę.

   

  Zespół szorujący

  Moduł szorujący składa się z dwóch szczotek walcowych.  Obecnie w ofercie posiadamy dedykowane szczotki nylonowe i nylonowo-węglowe. 

   

  Intuicyjny system chmurowy

  Intuicyjny system chmurowy utrzymywany jest na najbezpieczniejszej na świecie chmurze Amazon Cloud- pozwala to na łatwe zarządzenie flotą maszyn bezpośrednio z aplikacji na telefon lub komputer. Dodatkowo maszyna została wyposażona w duży, 10,5 calowy wyświetlacz umożliwiający zarządzanie żądanymi ustawieniami, przełączenie maszyny w tryb offline oraz pracę ręczną.

   

  Technologia SLAM

  Algorytm poruszania się został specjalnie zaprojektowany w oparciu o technologię SLAM. 

  W połączeniu z najnowocześniejszymi czujnikami takimi jak Lidar 3D, kamery w technologii depth, czy czujniki ultradźwiękowe, pozwala na bardzo szybkie i precyzyjne poruszanie się po danym obiekcie. Opcją, która robi równie duże wrażenie jest możliwość włączenia automatycznych aktualizacji map. Ta funkcja nadpisuje każdorazowo nową mapę w systemie LionsCloud. W przypadku zmian na mapie, jej dodatkowe budowanie nie jest wymagane właśnie dzięki temu systemowi.

   

  Kluczowe informacje:

  • Możliwość obsługi robota z poziomu aplikacji oraz ekranu dotykowego zamontowanego z tyłu maszyny
  • Zbiorniki na wodę czystą i brudną o największej pojemności wśród robotów sprzątających
  • Intuicujny system demntażu szczotek i pojemników opróżnianych przy obsłudze codzinnej
  • Zastosowanie po raz pierwszy w świecie autonomicznych maszyn czyszczących Lidara 3D o 32 wiązkach lasera i zasięgu nawet do 200 metrów!

   

   

  Praca 24h/7

  Zestaw może zostać wyposażony w specjalny wózek umożliwiający łatwą wymianę baterii. Po odpowiednim skonfigurowaniu zestawu maszyna może pracować 24 godziny na dobę.

   

  Zastosowanie rewolucyjnego Lidara 3D wysyłającego stale 32 wiązki lasera, o zasięgu do nawet 200 metrów, pozwala na prace w nawet najbardziej dynamicznych środowiskach. Duże, szerokie korytarze lotnisk, ze zmieniającymi się regularnie wystawami, nie stanowią dla niego ryzyka.
   

  Parkingi podziemne to kolejne miejsca, w których zabrudzenia jak i dynamika środowiska sprawiały, że możliwość zaimplementowania rozwiązania robotycznego była niewielka. Długi czas pracy, użycie technologii SLAM oraz wysoki nacisk na szczotki sprawia, że REX to idealna propozycja na tego typu miejsca. 

   

  Natężenie ruchu oraz metraż powierzchni do umycia często wykluczały możliwość zastosowania robota w sklepach wielkopowierzchniowych w dzień. Lidar 3D w połączeniu z kamerami w technologii depth oraz czujnikami ultradźwiękowymi sprawiają, że robot nie gubi się w gęstym tłumie i wciąż wykonuje powierzone mu zadanie.  

  Dzięki swoim rozmiarom oraz zastosowanym technologiom, obiekty logistyczne, hale magazynowe czy produkcyjne to naturalne środowisko Rexa. Duże zbiorniki na wodę zapewniają możliwość pracy nieprzerwanie nawet do 7 godzin, a system dozowania chemii i odpieniacza pozwala walczyć nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

   

   

   

   

   

 • Cecha Wartość
  wymiary maszyny (dł/wys/szer) [mm] 1715/1473/938
  szerokość pracy [mm] 780
  szerokość ssawy [mm] 950
  zbiornik detergentu [l] 5
  dopuszczalne nachylenie [%] 6
  nacisk szczotki [kg] 95
  waga maszyny [kg] 585
  pojemność zbiornika [l] 140
  pojemność zbiornika na odpady [l] 9,5
  szerokość pracy ze szczotką boczną [mm] 1270
  pojemność zbiornika zanieczyszczeń - z filtrem [l] 140
  czas pracy [min.] 210-270
  czas ładowania [min.] 480
  prędkość pracy 1,4 m/s

Pozostałe roboty

Klienci kupili również

Czatuj

Oferta indywidualna
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Zamów pokaz
Nasz ekspert zaprezentuje Ci możliwości sprzętu

Miejsce i termin pokazu dostosujemy do Twoich potrzeb!

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Postępowanie przetargowe
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!