Plan higieny

Skorzystaj z prostego generatora i pobierz Plan higieny w formie PDF

Wygeneruj plan higieny dla swojego obiektu na podstawie produktów marki SEPTA.
Plan higieny zawiera opisy środków zapewniających higienę, które sprawdzają się w Twoim przedsiębiorstwie oraz wskazówki jak często i/lub jak się je stosuje. 

Dla każdej branży

Plan higieny można wygenerować dla szkoły, biura, urzędu, hotelu czy nawet dla przychodni. Plan higieny będzie również przydatny na potrzeby utrzymania reżimu sanitarnego w przypadku zapobiegania COVID-19.

Plan higeny

Wygeneruj bezpłatnie plan higieny oparty o produkty SEPTA.

Produkty Septa to środki skierowane są do użytku profesjonalnego. W ofercie posiadamy produkty do mycia i dezynfekcji obszarów ochrony zdrowia, środki do obiektów użyteczności publicznej, płyny dla obszarów przemysłu spożywczego i HORECA, mydła w płynie, dezynfekcja rąk, pasty i żele.


Oferta

Cena (PLN):

Profesjonalne środki czyszczące są niezbędnym elementem każdej firmy sprzątającej. Wybór odpowiedniej chemii do dezynfekcji i zakup profesjonalnego płynu do mycia i sprzątania to niezwykle istotny aspekt, który będzie świadczył o wysokiej jakości usługi. Długotrwała praca z zastosowaniem środków czyszczących dla firmy sprzątającej o złym składzie może uszkodzić nieodwracalnie pielęgnowaną powierzchnię. Skład chemiczny środków dostępnych w ofercie naszego sklepu różni się w zależności od przeznaczenia. Jest odpowiednio dobrany, aby skutecznie usuwać dany rodzaj brudu z określonej powierzchni.

W ofercie posiadamy profesjonalne środki czyszczące i pielęgnujące powierzchnie oraz usuwające uciążliwe plamy. Środki myjące dostępne w naszym sklepie gwarantują efektywne i bezpieczne sprzątanie. Oferujemy profesjonalne płyny do sprzątania dostosowane do każdego rodzaju podłóg i powierzchni płaskich. Zastosowanie odpowiedniego sprzętu wraz z naszą profesjonalną chemią czyszczącą pozwoli Państwu uzyskać doskonały efekt końcowy.

Środki czyszczące dla firmy sprzątającej sprzedajemy w postaci wydajnych koncentratów, które pozwalają przygotować odpowiedni roztwór roboczy o właściwym stężeniu, służący do czyszczenia metodą ręczną lub maszynową. Technika rozcieńczania podana jest dla każdego dostępnego w naszym sklepie środka czyszczącego wraz z opisem procentowego stężenia i przeznaczenia do jakiego określone stężenie jest dedykowane.

Rozwiązanie to pozwala na znaczną oszczędność pieniędzy przy zachowaniu najwyższej jakości! Profesjonalne środki dezynfekujące i myjące w formie skoncentrowanej oraz bez konieczności rozcieńczania, skutecznie i sprawnie usuwają wszelkie zabrudzenia i co równie ważne nie pozostawiają smug. Cała dostępna chemia i środki czyszczące dla firm sprzątających nadają powierzchniom odpowiedni wygląd.

Czatuj

Oferta indywidualna
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Zamów pokaz
Nasz ekspert zaprezentuje Ci możliwości sprzętu

Miejsce i termin pokazu dostosujemy do Twoich potrzeb!

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Postępowanie przetargowe
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!