Obiekty przemysłowe i komunalne - mycie i doczyszczanie

Maszyna czyszcząca Comac C 130 BS jest to maszyną bateryjną, o dużej mocy, z miejscem przeznaczonym dla operatora, zaprojektowana do czyszczenia dużych powierzchni podłóg na terenie: lotnisk, dworców kolejowych, parkingów, centrów logistycznych i magazynów, hal przemysłowych i centrów handlowych. Konstrukcja o funkcjonalnym designie, wykonana z wytrzymałych materiałów, gwarantuje niezawodność na lata.
 
Maszyna do mycia podłóg jest wyposażona w głowicę myjącą, składającą się z 4 szczotek tarczowych o regulowanym nacisku do 180 kg i z jednej cylindrycznej szczotki centralnej z automatyczną regulacją, która usuwa ewentualne niewielkie zabrudzenia stałe, zbierane do odpowiedniego pojemnika. Połączenie funkcji mycia i zamiatania zapewnia równomierne czyszczenie na całej szerokości roboczej wynoszącej 130 cm. Podstawa myjąca może przesuwać się w prawo, aby ułatwić czyszczenie wzdłuż ścian i regałów.
 
Zaletą maszyny czyszczącej Comac C130 jest dotykowy, kolorowy 7 calowy wyświetlacz , który sprawia, że jej użytkowanie jest proste i intuicyjne. Za pomocą wyświetlacza operator może wybrać jeden z trzech zapamiętanych programów roboczych, zgodnie z własnymi potrzebami: ECO - do codziennego czyszczenia, STANDARD - do średnio zabrudzonych powierzchni i PLUS - do szczególnie trudnych warunków czyszczenia.

 

 

maszyna czyszcząca samojezdna konstrukcja

Zachwycające osiągi maszyny czyszcącej

Podwójny silnik zasysania zapewnia całkowite suszenie bez pozostawiania śladów, już podczas jednego przejazdu maszyny czyszczącej.

Głowica myjąca z 4 szczotkami tarczowymi zapewnia doskonałe osiągi dzięki regulowanemu naciskowi do 180 kg i ruchowi przesuwnemu, umożliwiającemu dotarcie do zabrudzeń znajdujących się pod ścianami i pod regałami.

Maszynę do mycia podłóg wyposażono w cylindryczną szczotkę centralną, która posiada regulację automatyczną, pozwalającą na stały kontakt z posadzką, niezależnie od rodzaju powierzchni lub zużycia włosia szczotki.

Komfortowa praca operatora

Korzystanie z maszyny do mycia podłóg Comac C130 jest bardzo proste i intuicyjne - wystarczy jedno pokrętło i nowy wyświetlacz dotykowy.

Za pomocą przełącznika programów roboczych, można ręcznie wybierać rodzaj czynności do wykonania:

 • mycie i suszenie,
 • mycie i suszenie z podstawą przesuwną,
 • tylko mycie,
 • tylko suszenie.

Za pomocą wyświetlacza dotykowego wybiera się żądany program czyszczenia: ECO, STANDARD i PLUS.
Każdy z nich, zużywa określone ilości wody i detergentu stosując odpowiednią siłę nacisku, aby jak najlepiej dostosować czyszczenie do danej powierzchni.

maszyna czyszcząca samojezdna sterowanie

 

maszyna czyszcząca samojezdna konstrukcja

Niezawodna maszyna do sprzątania

Maszyna czyszcząca została wyposazona w zbiorniki, które zostały wykonane z polietylenu o dużej gęstości, który jest wytrzymałym materiałem, gwarantującym niezawodność na lata. Imponujące rozmiary zderzaka przyczyniają się do wzmocnienia konstrukcji maszyny i podkreślają jej wytrzymałość.

Silniki szczotek zostały wyposażone w urządzenie sterujące, które automatycznie reguluje siłę nacisku, w zależności od rodzaju powierzchni. W przypadku większego tarcia, siła nacisku wywierana na podłoże jest odpowiednio dostosowana, aby chronić silniki.

Boczne wałki chronią maszynę i otaczające ją środowisko podczas delikatnych manewrów, na przykład, podczas czyszczenia wzdłuż ścian i regałów.

 

Prosta konserwacja i obsługa codzienna

Wygodny podest w tylnej części umożliwia łatwe kontrolowanie filtrów i zbiorników.

W wersji maszyny do mycia podłóg Bi-Fuel znajduje się odpowiednia wnęka na butlę GPL. Butlę można wyjąć przy pomocy wygodnego wspornika, który obraca się do zewnątrz.

System automatycznego uzupełniania umożliwia regulowanie poziomu naładowania akumulatorów z jednego punktu. Operacja jest bardziej bezpieczna i umożliwia wyeliminowanie przestojów (na zamówienie).

maszyna czyszcząca samojezdna obsługa

 

maszyna czyszcząca samojezdna funkcje

Wygodne środowisko pracy dla operatora urządzenia czyszczącego

ECO to konfiguracja robocza idealna do czyszczenia codziennego, ponieważ zużywa niewielkie ilości wody i detergentu.

CDS to system dozowania do oddzielnego zarządzania wodą i detergentem (zalecamy stosowanie środków Septa), który umożliwia regulację ich pobierania, w zależności od rzeczywistych potrzeb, unikając marnowania ich zasobów.

W przypadku chwilowych postojów, system Stop&Go automatycznie wstrzymuje dostarczanie roztworu i szczotek oraz unosi podstawę nad podłogę, bez konieczności interwencji operatora, co redukuje zużycie.

 

COMAC FLEET CARE

Maszyna czyszcząca Comac C130 może zostać wyposażona w niezbędne opcje do zarządzania flotą za pomocą Comac Fleet Care (CFC). Ten system umożliwia kontrolę na odległość - czy maszyny sprzątające są w użyciu, gdzie i przez kogo są używane oraz czy wymagają natychmiastowej konserwacji - co pozwala uniknąć przestojów maszyny i kosztownych interwencji konserwacji nadzwyczajnej.

maszyna czyszcząca samojezdna flota


 

Użyte produkty

 • maszyna czyszcząca
 • chemia profesjonalna do podłóg
 • maszyna czyszcząca samojezdna
 • SEPTA MARKETCLEANER 1 F5 10L
 • maszyna czyszcząca
 • maszyna czyszcząca samojezdna
 • maszyna czyszcząca samojezdna
 • maszyna czyszcząca samojezdna
 • maszyna czyszcząca samojezdna
 • profesjonalne środki czyszczące
 • profesjonalna chemia do sprzątania
 • profesjonalna chemia do sprzątania
 • SEPTA FLOOR F1 10L

Czatuj

Oferta indywidualna
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Zamów pokaz
Nasz ekspert zaprezentuje Ci możliwości sprzętu

Miejsce i termin pokazu dostosujemy do Twoich potrzeb!

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Postępowanie przetargowe
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!