Czyszczenie I dezynfekcja bez środków chemicznych

 

Aquaflow Sanzonate™ - generator wody ozonowanej NAO. Wersja do zamontowania na ścianę. Wymaga podłączenia bieżącej wody i prądu. Dzięki wydajności produkcji NAO - 11 l/ min. jest odpowiedni do tankowania spryskiwaczy, wiader i maszyn czyszczących. Elementem wymiennym jest osuszacz powietrza, którego żywotność szacowana jest na około trzy miesiące.

 

Jedyne koszty serwisowe wynikające z normalnej eksploatacji urządzenia, to wymiana osuszacza raz na 3 miesiące (4 razy do roku). Pakiet 4 szt. osuszacza to koszt 900,00 zł netto.

 

 

 

JAK DZIAŁA WODA OZONOWANA W FORMIE NANOPĘCHERZYKÓW?

Nasza metoda wykorzystuje zimną wodę z kranu i nasyca ją ozonem w celu stworzenia wodnego roztworu tego gazu. Opatentowana technologia SANZONATE'S™ tworzy roztwór aktywny, który zawiera bardzo wysokie stabilne stężenie rozpuszczonego w wodzie ozonu w postaci nano-pęcherzyków NANOBUBBLES (NAO).

 

 

Jak powstaje ozon?

Ozon - naturalnie występujący gaz, posiadający silne właściwości aseptyczne i utleniające. W urządzeniach Sanzonate™ jest wytwarzany za pomocą ekspozycji tlenu na wysokie napięcia. Kolejnym elementem procesu jest nasycanie wody ozonem i stabilizacja, za pomocą opatentowanej technologii. Produktem powstającym w wyniku takiej reakcji jest NAO - woda ozonowana z ozonem w formie nanopęcherzyków.

Jak czyści woda ozonowana - NAO?

 • Ozon zawarty w wodzie jest przyciągany przez mikroorganizmy (wirusy bakteryjne, pleśnie, zarodniki, grzyby itp.)
 • Niszczy ścianę komórkową mikroorganizmów.
 • Ozon powraca do wody i tlenu.
 • Nie pozostawia osadów, więc nie trzeba go spłukiwać.

 

Etapy czyszczenia

ETAP PIERWSZY

czyszczenie

 • Spryskaj powierzchnię lub obszar, który chcesz wyczyścić wodą ozonowaną.
 • Używając czystej szmatki, wytrzyj powierzchnię równomiernie, aż cały roztwór zostanie usunięty.
 • Oznacza to, że powierzchnia będzie czysta.
 • Najlepsze efekty uzyskasz stosując ścierki z mikrofibry

 

ETAP DRUGI

dezynfekcja

 • Ponownie spryskaj powierzchnię lub obszar wodą ozonowaną.
 • Po równomiernym pokryciu powierzchni pozostaw ją do wyschnięcia. W normalnych warunkach czas projekcji i schnięcia powinien wynosić max 8 minut.
 • Po tym czasie Twoja powierzchnia jest zdezynfekowana.

 

 

 

BEZPIECZNY DLA OTOCZENIA PRZY WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI CZYSZCZENIA I DEZYNFEKCJI

Wodny roztwór ozonu w postaci nano-pęcherzyków jest silnym środkiem czyszczącym i dezynfekcyjnym o bardzo szerokim zastosowaniu z wieloma korzyściami wynikającymi z użycia NAO.

 

Pełna dezynfekcja w 5 minut przy redukcji bakterii na poziomie 99,999% wg EN 1276

 

 • Bardzo wysoka skuteczność czyszczenia i dezynfekcji – 99,999% redukcji w teście dla bakteriobójczych produktów dezynfekcyjnych wg EN 1276 w czasie 5 minut w warunkach czystych i brudnych, do zastosowania sektorze żywnościowym, warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej.
 • Eliminacja tradycyjnych środków czyszczących i ich negatywnego wpływu na użytkowników (alergie, poparzenia, uszkodzenia wzroku i skóry, ryzyka kancerogenne).
 • Eliminacja tradycyjnych środków czyszczących i ich negatywnego wpływu na myte powierzchnie (erozja i niszczenie posadzek, lepkość i śliskość posadzek, itd).
 • Eliminacja opakowań plastikowych i śmieci powstałych w wyniku ich używania.
 • Radykalne obniżenie kosztów związanych z zakupem środków do sprzątania.

 

 • Brak kosztów transportu, przechowania i rozcieńczania tradycyjnych środków chemicznych.
 • Dodatkowy efekt sanityzacyjny w procesie mycia i czyszczenia (eliminacja brzydkich zapachów, wysoki poziom czystości mikrobiologicznej).
 • Jednoznaczny pozytywny wpływ na ochronę środowiska oraz redukcję śladu węglowego (opakowania, ścieki, eliminacja kosztów i zagrożeń).
 • Bezpieczeństwo stosowania – technologia czystego wodnego ozonu jest w 100% naturalna. Po okresie aktywności roztwór rozpada się do wody i tlenu.
 • Niezwykła łatwość stosowania i optymalizacja procesu czyszczenia – jeden roztwór do wszystkich powierzchni oznacza jeden spryskiwacz plus system kolorowych ścierek lub mopów do wykonania wszystkich zadań.
 • Możliwość zastosowania technologii NAO do czyszczenia ręcznego i maszynowego.

 

 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATEM GREEN SEAL

Firma Sanzonate™ udowodniła, że ich roztwór wody ozonowanej do czyszczenia jest skuteczny, co zostało potwierdzone uzyskaniem certyfikatu GREEN SEAL. Zostały przeprowadzone testy branżowe w trzech różnych grupach porównawczych. Test przeprowadzono na wodzie ozonowanej, która była używana po czterech godzinach od jej wytworzenia.

 

1. Test odkamieniania: Descaling Purac Test Method Modified 1998-10-04

W trakcie testu zestawiono działanie wody ozonowanej NAO ze środkiem Spartan NABC Non-Acid o właściwościach myjących i dezynfekcyjnych. Udowodniono lepsze rezultaty mycia i dezynfekcji NAO względem testowanego produktu.

2. Test badający środki do czyszczenia szkła: CSPA-DCC-09: Glass Cleaner Evaluation

Ten test laboratoryjny służy do oceny właściwości czyszczenia, powstałych smug i skali rozmazywania produktów, przeznaczonych do stosowania na powierzchniach szklanych, takich jak okna i lustra. Skuteczność czyszczenia oceniana jest w trzech obszarach: czyszczenie, smugi i rozmazywanie w cztero punktowej skali według normy DCC-09.

Po przeprowadzeniu testu woda ozonowana uzyskała ocenę 3/4/3 według systemu ocen zdefiniowanego przez metodę CSMA-DCC-09.

3. Test badający skuteczność produktów do czyszczenia podłóg, zabrudzeń olejowych na powierzchni z winylu: ASTM D4488-A5

Test miał na celu określenie skuteczności czyszczenia produktu poprzez jego zdolność do usuwania podstawowych zabrudzeń ze standardowego podłoża testowego.

Przygotowano zabrudzenia normowe jako mieszaninę olejów i ziemi, a następnie umieszczono ją na elastycznej powierzchni, jaką jest winyl. Test polegał na zdolności wyczyszczenia powierzchni testowej przy jednorazowej aplikacji.

NAO uzyskało znakomitą skuteczność czyszczenia na poziomie 82,83 %.

Użyte produkty

Czatuj

Oferta indywidualna
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Zamów pokaz
Nasz ekspert zaprezentuje Ci możliwości sprzętu

Miejsce i termin pokazu dostosujemy do Twoich potrzeb!

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!
Postępowanie przetargowe
Specjalne zamówienia realizuj w specjalnych warunkach.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy opcję uzyskania oferty indywidualnej

By otrzymać ofertę indywidualną wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oddzwonimy!