Myjnie Agapit - zainwestuj w sprawdzone rozwiązanie.

Wysoka jakość rozwiązań technologicznych oraz dobór możliwie najlepszych podzespołów jest dla nas sprawą priorytetową. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla myjni bezdotykowych od projektu do realizacji. Planujesz otworzyć własną myjnię ? Chcesz dowiedzieć się więcej ?
Zapytaj o ofertę

O nas

Doświadczony i kompetentny zespół

Mamy 25 lat doświadczenia. Jesteśmy producentem i największym niezależnym importerem maszyn i technologii utrzymania czystości w Polsce. Współpraca to nie tylko produkty. My dostarczamy rozwiązania - kompleksowe!

Wsparcie na każdym etapie inwestycji

Dedykowany opiekun będzie Cię wspierać na każdym etapie inwestycji. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Dedykowane rozwiązania zwiększające zyski

Rozwiązania, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Zwiększysz obroty dzięki nowoczesnym systemom płatności, zyskasz stałych klientów przy użyciu programu lojalnościowego.

Usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Specjalnie dla swoich klientów zapewniamy doświadczony zespół serwisantów, który pozwoli na zapewnienie ciągłości pracy myjni, minimalizując ryzyko strat w wyniku jej przestoju.

Zapewniamy stałe dostawy sprawdzonej chemii do myjni oraz wsparcie marketingowe.
Posiadam lokalizację