Septa

Środki SeptaSepta – sprawdzona marka profesjonalnych środków myjących. Producentem jest polska firma Omar Sp. z o.o.  produkująca środki czystości od 1990 roku. Firma posiada system zarządzania jakością ISO 9001-2000. Na ofertę składają się trzy podstawowe linie produktów – środki Septa skierowane do profesjonalnego utrzymania czystości w budynkach użyteczności publicznej, środki Speed skierowane do mycia samochodów oraz zabrudzeń związanych z motoryzacją i przemysłem, Oaza- mydło w płynie w kilku jakościach.

Produkty Septa to koncentraty i jak wszystkie profesjonalne środki do mycia zapewniają wysoką rozcieńczalność ( 0,5% do 2% ) oraz znakomite efekty mycia. Ważnym elementem pracy z chemią profesjonalną jest ekonomika i wydajność, która w zestawieniu z tradycyjnymi środkami czystości gwarantuje znaczne oszczędności. Nie bez znaczenia jest dopasowanie linii produktów do krajowych potrzeb i preferencji. W związku z tym w gamie środków myjących Septa jest wiele bardzo skutecznych preparatów o spontanicznym działaniu oraz bogata oferta produktów zapachowych.

Osobną grupę stanowią produkty do zabezpieczania posadzek na bazie polimerów, poliuretanów i akryli. Środki Septa oferują na tym polu ciekawą alternatywę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Firma Agapit posiada wyłączność na dystrybucję profesjonalnych środków czyszczących Septa.

 

Środki Septa