JVD

JVDFirma JVD z Francji to producent wyposażenia higienicznego i łazienkowego skierowanego do segmentu użyteczności publicznej i HORECA. Wśród produktów znajdziemy dozowniki łazienkowe, suszarki do rąk, suszarki basenowe do włosów, suszarki hotelowe oraz elementy wyposażenia pokoi hotelowych.

Dozowniki higieniczne JVD wykonane są z tworzywa ABS w wersji białej i barwionej na kolor chromu. Nowoczesna forma i wysoka jakość wykonania znalazły uznanie w oczach Klientów i miejsce w najbardziej prestiżowych hotelach i restauracjach. Kompletna linia zawiera dozownik do mydła w płynie, dozownik do mydła w pianie (mydło w pianie), dozowniki papieru toaletowego Jumbo, dozowniki ręczników papierowych w listkach oraz dozowniki ręczników papierowych w rolkach. Ciekawostką jest dozownik płynu do dezynfekcji deski klozetowej rozwiązujący wstydliwy problem z tym elementem.

Prawdziwym hitem sprzedaży JVDsuszarki do rąk typu Jet. Dotychczas tylko marka Dyson oferowała suszarki do rąk pracujące w taki sposób. JVD zaprezentował twórcze rozwiniecie tego pomysłu prezentując suszarkę do rąk Exp`AIR.  Dłonie wkładamy w specjalny otwór, a ciepłe powietrze z prędkością przepływu 600 km/h w mgnieniu oka suszy ręce. Szeroki wybór suszarek hotelowych oraz specjalistycznych suszarek basenowych czyni z JVD eksperta w  dziedzinie higieny łazienkowej.

Produkty JVD