Filmop

FilmopFilmop – jeden z największych producentów ręcznego sprzętu czyszczącego. Firma z siedzibą w Padovie we Włoszech posiadająca oddziały w USA i Francji oraz eksportująca swoje produkty do 80 krajów świata. Fabryka o powierzchni 30 000 m2 wytwarza kompletny program narzędzi, akcesoriów i wyposażenia do manualnych technologii sprzątania. Jakość, ergonomia i design wyrobów stanowi o sile i pozycji marki na rynku międzynarodowym.

Cały katalog wyrobów Filmopa zawiera kilka tysięcy pozycji poukładanych w grupy oraz zagadnienia. Podstawowym wyposażeniem personelu sprzątającego są zestawy ręczne do sprzątania.  W ich skład wchodzi wózek do sprzątania z wiadrami i wyciskarką, stelaż, mop i kij. Filmop proponuje wiele wersji wózków do sprzątania, wózków serwisowych różniących się pomiędzy sobą materiałem z jakiego są wykonane (stal chromowana, stal pokrywana tworzywem Rilsan, tworzywo itd.). Wózki do sprzątania można dowolnie konfigurować wyposażając je w opcje i akcesoria. Z dostępnych elementów jak z klocków można tworzyć wózki serwisowe spersonalizowane do najbardziej wyszukanych potrzeb.

Ważnym materiałem eksploatacyjnym są mopy. Filmop produkuje mopy bawełniane, mopy z mikrofazy, mopy akrylowe, mopy poliestrowe i mopy mix. Większość mopów dostępna jest w wersjach mopa płaskiego do stelaża Speedy oraz mopa Kentucky czy tradycyjnego mopa na kij.

Wśród elementów wyposażenia znajdziemy zestawy do mycia okien, kije teleskopowe do tych zestawów, pady czyszczące, bonety, wiadra, miotły, packi, skrobaki i wiele innych elementów .

Jednym z filarów oferty są wózki hotelowe. Mnogość wersji i wyposażenia pozwala samemu skomponować odpowiedni zestaw. Wózki pościelowe, wózki serwisowe  - właściwie każdy obszar obsługi housekeeping można obsłużyć odpowiednim wózkiem hotelowym Filmop. Producent dedykował temu obszarowi całą linię produktów Morgan Hotel

 

Siedziba FilmopFilmop