Ehrle

EhrleEhrle – to niemiecki producent maszyn wysokociśnieniowych i myjni. Zlokalizowana w bawarskim Illertissen fabryka produkuje znane w całej Europie samoobsługowe myjnie bezdotykowe. Również w Polsce Ehrle podbiło rynek swoimi myjniami. Do końca 2013 roku uruchomiono ponad 2000 stanowisk mycia w technologii Ehrle.

Początki firmy sięgają lat dwudziestych minionego wieku i już trzecie pokolenie rodziny Ehrle zapisuje karty historii. Jednak to Rainer Ehrle obecny prezes firmy przekształcił niewielki rodzinny biznes w prawdziwą międzynarodowa korporację. Dzisiaj marka reprezentowana jest w niemal wszystkich krajach europejskich.

Ofertę Ehrle otwierają myjki wysokociśnieniowe zimno i gorącowodne. Wyróżnikiem tych maszyn jest niezwykle wysoka jakość wykonania oraz zdecydowanie profesjonalny i przemysłowy charakter. Ehrle w swoich maszynach wysokociśnieniowych stosuje niskoobrotowe pompy korbowodowe o dużej trwałości.  Myjki ciśnieniowe są zwykle bogato wyposażone w profesjonalne akcesoria oraz systemy bezpieczeństwa eliminujące błędy w obsłudze. To wszystko sprawia że urządzenia myjące Ehrle gwarantują wiele lat bezawaryjnej pracy.

Specjalizacją firmy są na pewno myjnie bezdotykowe. Produkowane w kilku wersjach: CarWash, JetWasch, JetWasch+ , SmartWasch zawojowały rynek bezkompromisową jakością, dużą skutecznością mycia oraz innowacyjną technologią. To firma Ehrle jako pierwsza zastosowała technologię mycia bezdotykowego z użyciem mikroproszku gwarantującą satysfakcję użytkowników oraz dobry profit właścicieli myjni. Jako pionier innowacji Ehrle wprowadziło najnowszy system produkcji myjni bezdotykowych Modul Line. To nowoczesne, oparte na najnowszych osiągnięciach rozwiązanie pozwala na elastyczne składanie spersonalizowanej myjni z niezależnych elementów, jak z wzajemnie pasujących do siebie klocków. Myjnia bezdotykowa Ehrle pomimo mocno już nasyconego rynku to rentowna inwestycja.

Uzupełnieniem techniki wysokociśnieniowej w ofercie producenta są odkurzacze przemysłowe. Całą kompletną linię modeli tworzą odkurzacze na sucho, odkurzacze do zbierania wody, odkurzacze piorące oraz specjalistyczne odkurzacze przemysłowe do zbierania pyłów z systemem Cyclon.

Agapit współpracuje z firmą Ehrle od początku istnienia i posiada pełna autoryzację handlową i serwisową w zakresie myjek ciśnieniowych zimnowodnych, maszyn wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody, myjni bezdotykowych i odkurzaczy przemysłowych.

 

Ehrle siedziba główna IllertissenEhrle fabryka carwash Illertissen