Cramer

CramerCramer – specjalista od terenów zewnętrznych i zielonych. Zamiatarki, odśnieżarki, odkurzacze do liści oraz wielofunkcyjne traktorki to główne produkty tej niemieckiej marki. Firma z historią (rok założenia 1835), pasją i pomysłem. Początki produkcji były związane z maszynami dla rolnictwa. Od lat 70 - tych Cramer skupił się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem zieleni i ten kierunek rozwoju zdominował działalność firmy.

Obecnie podstawą oferty są wielofunkcyjne ciągniki ogrodowe, które wyposażone w odpowiednie akcesoria pracują jako: kosiarka samojezdna, odśnieżarka ze szczotką, odśnieżarka z lemieszem, zamiatarka, maszyna do transportu czy podlewania. Ciągnik ogrodowy Tourno wyposażony jest w silnik Honda lub Brigs&Stratton oraz w hydrostatyczny napęd na dwa lub cztery koła. W ofercie firmy Cramer dostępne są także tradycyjne kosiarki samojezdne spełniające tylko jedną funkcję.

Dodatkowo Cramer wytwarza wyspecjalizowane urządzenia niezbędne do pracy na posesjach i terenach zielonych. Dla sektora usług związanych z utrzymaniem czystości szczególnie przydatne są odkurzacze do liści oraz multifunkcyjne zamiatarko – odśnieżarki. Dobrej jakości odkurzacz do liści z pewnością sprawi, że już nigdy więcej nie sięgniemy po grabie.

Made in Germany to w naszym kraju synonim wysokiej jakości i niezawodności produktów,  a urządzenia Cramer dobitnie to potwierdzają.

Traktorek TournoOdkurzacz do liści LS 5000 HSW