Oferta pracy

Olsztyn: Manager Produktu - profesjonalne środki chemiczne

Wymagania

    • - Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
    • - Czynne prawo jazdy kat.B
    • - Dobra znajomość języka angielskiego,
    • - Gotowość do wyjazdów i podróży,
    • - Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • - Doświadczenie na stanowisku handlowym – mile widziane,
    • - Znajomość oprogramowania CDN XL – mile widziana.

    Opis stanowiska

    • - Aktywna opieka nad kontrahentami firmy w zakresie analizy i doradztwa profesjonalnych środków chemicznych,
    • - Opieka i wsparcie dla sieci dealerów i dystrybutorów,
    • - Obsługa zagranicznych kontrahentów,
    • - Realizacja polityki marketingowej firmy oraz nałożonych planów promocyjnych i celów jakościowych,
    • - Przygotowanie specyfikacji i ofert, wsparcie działu zamówień publicznych,
    • - Prowadzenie prezentacji produktowych, szkoleń oraz doradztwa technicznego dla Klientów,

Oferujemy

    • - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • - System szkoleń oraz program wdrożeniowy,
    • - Niezbędne narzędzia pracy oraz materiały wspierające realizację celów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz ze zdjęciem.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Jeśli zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, umieść w swoim CV następującą zgodę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Agapit Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Olsztynie (10-302), ul. Marii Zientary-Malewskiej 26, jako Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: info_agapit.pl lub na wskazany adres siedziby Administratora, jednak uniemożliwi to dalszy udział w rekrutacji.

Miejsce pracy

    Olsztyn