Środki profesjonalne

Środki profesjonalne Septa i SpeedŚrodki profesjonalne - w odróżnieniu od domowych środków czystości większość chemii profesjonalnej to koncentraty. Najczęściej stosowane roztwory zawierają od 0,5 do 3% koncentratu w roztworze roboczym.
Kolejna różnica to profesjonalizacja produktów. Wśród profesjonalnych środków czyszczących próżno szukać płynów uniwersalnych do wszystkiego, ale za to jest mnóstwo specjalistycznych płynów rozwiązujących jeden określony problem. Kolejna różnica to kanał dystrybucji. Środki profesjonalne nie są dostępne w drogeriach, a ich sprzedażą zajmują się fachowcy oferujący wdrożenia, szkolenia i wsparcie.
Skuteczność działania profesjonalnych preparatów myjących jest wyższa, a spektrum zastosowań o wiele szersze.

Urządzenia dla firmy sprzątającej mają swoje specjalnej wymagania, a każde urządzenie do sprzątania jest dużo bardziej efektywne, gdy wraz z nim używane są profesjonalne środki czyszczące. Powód jest prosty: chemia profesjonalna jest dużo wydajniejsza i w ogólnym rozrachunku tańsza w użytkowaniu, niż powszechnie dostępne środki czyszczące. Maszyna do mycia podłóg, czy ogólniej rzecz biorąc maszyna do sprzątania, dla utrzymania odpowiedniej efektywności mycia wymaga wykorzystania odpowiednio dobranej chemii profesjonalnej.

 

 

Profesjonalne środki czyszczące Septa Sanitar S3Profesjonalny środek czyszczący Septa Glass G2Chemia profesjonalna Speed ShampooProfesjonalny preparat do plam Speed Texaclean