Serwis, zasady gwarancji i zakupu

- Jaka jest standardowa gwarancja na maszyny do sprzątania sprzedawane przez Agapit i jakie są dodatkowe opcje serwisowe? 

Standardowa gwarancja obejmuje wszystkie wady fabryczne urządzeń czyszczących sprzedanych przez Agapit w okresie jednego roku od daty sprzedaży. Warunkiem utrzymania gwarancji jest wykonanie obowiązkowego, płatnego przeglądu serwisowego w okresie pierwszych 6 miesięcy. Można taką gwarancję rozbudować o usługę „Specjalny Serwis”. Maszyna czyszcząca objęta taką usługą podlega obowiązkowym, płatnym przeglądom co 6 miesięcy. Gwarancja w takim przypadku wynosi 24 miesiące, a gwarantowany czas naprawy urządzenia do sprzątania wynosi 48h. Naprawa maszyn czyszczących odbywa się na miejscu u Klienta. Koszt przeglądów zależy od wielkości maszyny czyszczącej i zawiera się pomiędzy 50, a 550 zł netto (wraz z kosztami dojazdu, robocizny i drobnych materiałów).

 

- Jakie maszyny czyszczące mogę naprawić w firmie Agapit? 

Maszyny myjące nawet najlepszych firm czasem potrzebują usług naprawczych, dlatego nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług z tego zakresu. Naprawa maszyn myjących, niezależnie od typu, wymaga doświadczenia i rzetelności, dlatego wszyscy nasi pracownicy są fachowcami z najwyższej półki. Firma Agapit prowadzi specjalistyczny serwis szorowarek, a do sfery naszych działań zalicza się m.in.: naprawa zamiatarek, naprawa szorowarek oraz naprawa maszyn ciśnieniowych.

Prowadzimy także sprzedaż dokładnie sprawdzonych urządzeń używanych, a w naszej ofercie znajdą Państwo używane maszyny myjące renomowanych firm, m.in. używane zamiatarki oraz używane maszyny ciśnieniowe.

Serwis Agapit posiada aktualną autoryzację serwisową gwarancyjną urządzeń następujących producentów – Comac, Ehrle, Cramer, Ruffo, Tmb, Annovi Reverberi, Numatic. Dodatkowo posiadamy wiedzę, kwalifikacje i części do urządzeń marek: Fimap, Hako, Taski, Wirbel, RCM, Karcher, Cleanfix, Nilfisk, Kranzle, Gansow, Wetrok. Naprawa maszyn czyszczących jest niemożliwa bez dostępu do części. Agapit posiada własny sklep www.cleaningparts.pl z częściami i akcesoriami do maszyn czyszczących większości wiodących producentów. Serwis maszyn do sprzątania wspieramy dodatkowo flotą czyszczących maszyn zastępczych. 

- Gdzie dostępny jest serwis Agapit? 

Naprawa maszyn czyszczących jest realizowana przez naszą firmę na terenie całego kraju. Agapit posiada swoje stacjonarne placówki w Olsztynie, Białymstoku, Warszawie, Katowicach i we Wrocławiu. Pozostałą część Polski obsługujemy w systemie serwisu mobilnego i za pomocą placówek partnerskich.

 

W przypadku, gdy powyższe pytania i odpowiedzi nie rozwiązują Państwa wątpliwości, prosimy o przesłanie zapytania klikając w LINK.